Invesaro

Spółki Porównanie

Intuit vs NetEase: przychody, zysk, marże i wzrost w porównaniu

Intuit miała 21,4 mld USD przychodów w roku obrotowym 2026, NetEase 16,1 mld USD w roku 2025. Przychody zmieniły się o +13,9% w Intuit i o +11,6% w NetEase rok do roku, więc szybciej rosła Intuit. Intuit zatrzymała 21,3% przychodów jako zysk netto, NetEase 30,0%. Wolne przepływy pieniężne wyniosły 8,7 mld USD w Intuit i 7,1 mld USD w NetEase.

Obok siebie, ostatni rok obrotowy

INTUNTES
Koniec roku obrotowegoFY2026 (31 lipca 2026)FY2025 (31 grudnia 2025)
Przychody21,4 mld USD16,1 mld USD
Wzrost przychodów+13,9%+11,6%
Zysk netto4,6 mld USD4,8 mld USD
Marża netto21,3%30,0%
Wolne przepływy pieniężne8,7 mld USD7,1 mld USD
Marża wolnych przepływów40,4%44,1%
Zysk na akcję (rozwodniony)16,46 USD1,50 USD
Gotówka4,7 mld USD6,7 mld USD
Dług7,7 mld USDb.d.
Cena do zysku (C/Z)18.4b.d.
Wartość rynkowa82,8 mld USD80,1 mld USD
Stopa dywidendy1,59%b.d.
Miejsce w sektorze wg przychodów35. z 751 · Technologia46. z 751 · Technologia

Na przestrzeni lat

Przychody
INTU FY2019: 6,8 mld USDINTU FY2020: 7,7 mld USDINTU FY2021: 9,6 mld USDINTU FY2022: 12,7 mld USDINTU FY2023: 14,4 mld USDINTU FY2024: 16,3 mld USDINTU FY2025: 18,8 mld USDINTU FY2026: 21,4 mld USDNTES FY2018: 9,8 mld USDNTES FY2019: 8,5 mld USDNTES FY2020: 11,3 mld USDNTES FY2021: 13,7 mld USDNTES FY2022: 14 mld USDNTES FY2023: 14,6 mld USDNTES FY2024: 14,4 mld USDNTES FY2025: 16,1 mld USDFY18FY19FY20FY21FY22FY23FY24FY25FY26
INTU 21,4 mld USDNTES 16,1 mld USD
Zysk netto
INTU FY2019: 1,6 mld USDINTU FY2020: 1,8 mld USDINTU FY2021: 2,1 mld USDINTU FY2022: 2,1 mld USDINTU FY2023: 2,4 mld USDINTU FY2024: 3 mld USDINTU FY2025: 3,9 mld USDINTU FY2026: 4,6 mld USDNTES FY2018: 894,8 mln USDNTES FY2019: 3,1 mld USDNTES FY2020: 1,8 mld USDNTES FY2021: 2,6 mld USDNTES FY2022: 2,9 mld USDNTES FY2023: 4,1 mld USDNTES FY2024: 4,1 mld USDNTES FY2025: 4,8 mld USDFY18FY19FY20FY21FY22FY23FY24FY25FY26
INTU 4,6 mld USDNTES 4,8 mld USD
Marża netto
INTU FY2019: 23,0%INTU FY2020: 23,8%INTU FY2021: 21,4%INTU FY2022: 16,2%INTU FY2023: 16,6%INTU FY2024: 18,2%INTU FY2025: 20,5%INTU FY2026: 21,3%NTES FY2018: 9,2%NTES FY2019: 35,8%NTES FY2020: 16,4%NTES FY2021: 19,2%NTES FY2022: 21,1%NTES FY2023: 28,4%NTES FY2024: 28,2%NTES FY2025: 30,0%FY18FY19FY20FY21FY22FY23FY24FY25FY26
INTU 21,3%NTES 30,0%
Wzrost przychodów
INTU FY2020: +13,2%INTU FY2021: +25,4%INTU FY2022: +32,1%INTU FY2023: +12,9%INTU FY2024: +13,3%INTU FY2025: +15,6%INTU FY2026: +13,9%NTES FY2019: -12,9%NTES FY2020: +32,7%NTES FY2021: +21,8%NTES FY2022: +1,8%NTES FY2023: +4,2%NTES FY2024: -1,0%NTES FY2025: +11,6%FY19FY20FY21FY22FY23FY24FY25FY26
INTU +13,9%NTES +11,6%
Wolne przepływy pieniężne
INTU FY2019: 2,2 mld USDINTU FY2020: 2,4 mld USDINTU FY2021: 3,2 mld USDINTU FY2022: 3,7 mld USDINTU FY2023: 4,8 mld USDINTU FY2024: 4,7 mld USDINTU FY2025: 6,1 mld USDINTU FY2026: 8,7 mld USDNTES FY2018: 1,6 mld USDNTES FY2019: 2,3 mld USDNTES FY2020: 3,7 mld USDNTES FY2021: 3,7 mld USDNTES FY2022: 3,7 mld USDNTES FY2023: 4,7 mld USDNTES FY2024: 5,3 mld USDNTES FY2025: 7,1 mld USDFY18FY19FY20FY21FY22FY23FY24FY25FY26
INTU 8,7 mld USDNTES 7,1 mld USD

Lata obrotowe tak, jak raportuje je każda ze spółek; mogą kończyć się w różnych miesiącach.

Pytania o Intuit i NetEase

Która spółka ma większe przychody, Intuit czy NetEase?

Większe przychody ma Intuit: 21,4 mld USD w roku obrotowym 2026, wobec 16,1 mld USD w NetEase w roku 2025.

Która zatrzymuje więcej przychodów jako zysk, Intuit czy NetEase?

Marża netto Intuit wyniosła 21,3% w roku obrotowym 2026; NetEase miała 30,0% w roku 2025.

Która szybciej zwiększa przychody, Intuit czy NetEase?

W ostatnich latach obrotowych przychody zmieniły się o +13,9% w Intuit i o +11,6% w NetEase.

Skąd pochodzą te liczby?

Z raportów rocznych, które każda ze spółek składa w SEC (10-K, a w przypadku spółek zagranicznych 20-F i 40-F), odczytanych z danych XBRL. Marże i wzrost to prosta arytmetyka na tych liczbach. Nic tutaj nie jest rekomendacją.

Więcej porównań

Porównaj więcej spółek