Invesaro

Spółki Porównanie

ServiceNow vs NetEase: przychody, zysk, marże i wzrost w porównaniu

ServiceNow miała 13,3 mld USD przychodów w roku obrotowym 2025, NetEase 16,1 mld USD w roku 2025. Przychody zmieniły się o +20,9% w ServiceNow i o +11,6% w NetEase rok do roku, więc szybciej rosła ServiceNow. ServiceNow zatrzymała 13,2% przychodów jako zysk netto, NetEase 30,0%. Wolne przepływy pieniężne wyniosły 4,6 mld USD w ServiceNow i 7,1 mld USD w NetEase.

Obok siebie, ostatni rok obrotowy

NOWNTES
Koniec roku obrotowegoFY2025 (31 grudnia 2025)FY2025 (31 grudnia 2025)
Przychody13,3 mld USD16,1 mld USD
Wzrost przychodów+20,9%+11,6%
Zysk netto1,7 mld USD4,8 mld USD
Marża netto13,2%30,0%
Wolne przepływy pieniężne4,6 mld USD7,1 mld USD
Marża wolnych przepływów34,5%44,1%
Zysk na akcję (rozwodniony)1,67 USD1,50 USD
Gotówka3,7 mld USD6,7 mld USD
Dług1,5 mld USDb.d.
Cena do zysku (C/Z)84.3b.d.
Wartość rynkowa145,6 mld USD80,1 mld USD
Stopa dywidendyb.d.b.d.
Miejsce w sektorze wg przychodów50. z 751 · Technologia46. z 751 · Technologia

Na przestrzeni lat

Przychody
NOW FY2018: 2,6 mld USDNOW FY2019: 3,5 mld USDNOW FY2020: 4,5 mld USDNOW FY2021: 5,9 mld USDNOW FY2022: 7,2 mld USDNOW FY2023: 9 mld USDNOW FY2024: 11 mld USDNOW FY2025: 13,3 mld USDNTES FY2018: 9,8 mld USDNTES FY2019: 8,5 mld USDNTES FY2020: 11,3 mld USDNTES FY2021: 13,7 mld USDNTES FY2022: 14 mld USDNTES FY2023: 14,6 mld USDNTES FY2024: 14,4 mld USDNTES FY2025: 16,1 mld USDFY18FY19FY20FY21FY22FY23FY24FY25
NOW 13,3 mld USDNTES 16,1 mld USD
Zysk netto
NOW FY2018: -26,7 mln USDNOW FY2019: 626,7 mln USDNOW FY2020: 119 mln USDNOW FY2021: 230 mln USDNOW FY2022: 325 mln USDNOW FY2023: 1,7 mld USDNOW FY2024: 1,4 mld USDNOW FY2025: 1,7 mld USDNTES FY2018: 894,8 mln USDNTES FY2019: 3,1 mld USDNTES FY2020: 1,8 mld USDNTES FY2021: 2,6 mld USDNTES FY2022: 2,9 mld USDNTES FY2023: 4,1 mld USDNTES FY2024: 4,1 mld USDNTES FY2025: 4,8 mld USDFY18FY19FY20FY21FY22FY23FY24FY25
NOW 1,7 mld USDNTES 4,8 mld USD
Marża netto
NOW FY2018: -1,0%NOW FY2019: 18,1%NOW FY2020: 2,6%NOW FY2021: 3,9%NOW FY2022: 4,5%NOW FY2023: 19,3%NOW FY2024: 13,0%NOW FY2025: 13,2%NTES FY2018: 9,2%NTES FY2019: 35,8%NTES FY2020: 16,4%NTES FY2021: 19,2%NTES FY2022: 21,1%NTES FY2023: 28,4%NTES FY2024: 28,2%NTES FY2025: 30,0%FY18FY19FY20FY21FY22FY23FY24FY25
NOW 13,2%NTES 30,0%
Wzrost przychodów
NOW FY2019: +32,6%NOW FY2020: +30,6%NOW FY2021: +30,5%NOW FY2022: +22,9%NOW FY2023: +23,8%NOW FY2024: +22,4%NOW FY2025: +20,9%NTES FY2019: -12,9%NTES FY2020: +32,7%NTES FY2021: +21,8%NTES FY2022: +1,8%NTES FY2023: +4,2%NTES FY2024: -1,0%NTES FY2025: +11,6%FY19FY20FY21FY22FY23FY24FY25
NOW +20,9%NTES +11,6%
Wolne przepływy pieniężne
NOW FY2018: 586,6 mln USDNOW FY2019: 971 mln USDNOW FY2020: 1,4 mld USDNOW FY2021: 1,8 mld USDNOW FY2022: 2,2 mld USDNOW FY2023: 2,7 mld USDNOW FY2024: 3,4 mld USDNOW FY2025: 4,6 mld USDNTES FY2018: 1,6 mld USDNTES FY2019: 2,3 mld USDNTES FY2020: 3,7 mld USDNTES FY2021: 3,7 mld USDNTES FY2022: 3,7 mld USDNTES FY2023: 4,7 mld USDNTES FY2024: 5,3 mld USDNTES FY2025: 7,1 mld USDFY18FY19FY20FY21FY22FY23FY24FY25
NOW 4,6 mld USDNTES 7,1 mld USD

Lata obrotowe tak, jak raportuje je każda ze spółek; mogą kończyć się w różnych miesiącach.

Pytania o ServiceNow i NetEase

Która spółka ma większe przychody, ServiceNow czy NetEase?

Większe przychody ma NetEase: 16,1 mld USD w roku obrotowym 2025, wobec 13,3 mld USD w ServiceNow w roku 2025.

Która zatrzymuje więcej przychodów jako zysk, ServiceNow czy NetEase?

Marża netto ServiceNow wyniosła 13,2% w roku obrotowym 2025; NetEase miała 30,0% w roku 2025.

Która szybciej zwiększa przychody, ServiceNow czy NetEase?

W ostatnich latach obrotowych przychody zmieniły się o +20,9% w ServiceNow i o +11,6% w NetEase.

Skąd pochodzą te liczby?

Z raportów rocznych, które każda ze spółek składa w SEC (10-K, a w przypadku spółek zagranicznych 20-F i 40-F), odczytanych z danych XBRL. Marże i wzrost to prosta arytmetyka na tych liczbach. Nic tutaj nie jest rekomendacją.

Więcej porównań

Porównaj więcej spółek