Invesaro

Spółki PANW Wyniki

Wyniki

Palo Alto Networks Inc (PANW): wyniki kwartalne

Wyniki kwartalne Palo Alto Networks Inc z raportów do SEC: przychody, zysk netto i zysk na akcję za każdy z ostatnich 8 kwartałów, najnowszy komunikat o wynikach i kiedy spodziewać się kolejnego.

Za darmo, bez hasła. Mail, gdy PANW złoży raport w SEC.

Termin kolejnych wyników

Kolejny raport Palo Alto Networks Inc jest spodziewany około 18 listopada 2026. To szacunek z dotychczasowego rytmu raportów (rok po tym samym raporcie sprzed roku), a nie data ogłoszona przez spółkę.

Ostatni kwartał: Q4 FY2026

W Q4 FY2026 (zakończonym 31 lipca 2026) Palo Alto Networks Inc miała przychody 3,4 mld USD (+34,5% wobec tego samego kwartału rok wcześniej) i stratę netto 282 mln USD.

Raport złożony w SEC 10 września 2026.

Przychody w kwartałach
Q1 25: 2,1 mld USD 2,1 mld USD Q1 25Q2 25: 2,3 mld USD 2,3 mld USD Q2 25Q3 25: 2,3 mld USD 2,3 mld USD Q3 25Q4 25: 2,5 mld USD 2,5 mld USD Q4 25Q1 26: 2,5 mld USD 2,5 mld USD Q1 26Q2 26: 2,6 mld USD 2,6 mld USD Q2 26Q3 26: 3 mld USD 3 mld USD Q3 26Q4 26: 3,4 mld USD 3,4 mld USD Q4 26
Zysk netto w kwartałach
Q1 25: 351 mln USD 351 mln USD Q1 25Q2 25: 267 mln USD 267 mln USD Q2 25Q3 25: 262 mln USD 262 mln USD Q3 25Q4 25: 254 mln USD 254 mln USD Q4 25Q1 26: 334 mln USD 334 mln USD Q1 26Q2 26: 432 mln USD 432 mln USD Q2 26Q3 26: -177 mln USD -177 mln USD Q3 26Q4 26: -282 mln USD -282 mln USD Q4 26

Kwartał po kwartale

KwartałKoniecPrzychodyr/rZysk nettoEPS
Q4 FY202631 lipca 20263,4 mld USD+34,5%-282 mln USD-
Q3 FY202630 kwietnia 20263 mld USD+31,1%-177 mln USD-0,22 USD
Q2 FY202631 stycznia 20262,6 mld USD+14,9%432 mln USD0,61 USD
Q1 FY202631 października 20252,5 mld USD+15,7%334 mln USD0,47 USD
Q4 FY202531 lipca 20252,5 mld USD-254 mln USD-
Q3 FY202530 kwietnia 20252,3 mld USD-262 mln USD0,37 USD
Q2 FY202531 stycznia 20252,3 mld USD-267 mln USD0,38 USD
Q1 FY202531 października 20242,1 mld USD-351 mln USD0,49 USD

Czwarte kwartały to rok obrotowy minus trzy pierwsze, bo większość spółek nie podaje osobnych liczb za Q4.

Raporty z wynikami

Kiedy Palo Alto Networks Inc poda kolejne wyniki?

Kolejny raport Palo Alto Networks Inc jest spodziewany około 18 listopada 2026. To szacunek z dotychczasowego rytmu raportów (rok po tym samym raporcie sprzed roku), a nie data ogłoszona przez spółkę.

Jakie były ostatnie wyniki kwartalne Palo Alto Networks Inc?

Za Q4 FY2026, zakończony 31 lipca 2026, Palo Alto Networks Inc podała przychody 3,4 mld USD i stratę netto 282 mln USD. Liczby pochodzą z raportu do SEC.

Czy przychody Palo Alto Networks Inc rosną?

Przychody w Q4 FY2026 wyniosły 3,4 mld USD, czyli więcej o 34,5% wobec 2,5 mld USD w tym samym kwartale rok wcześniej.

Dostań maila, gdy PANW poda wyniki

Obserwuj PANW, a w dniu złożenia raportu wyślemy Ci jego wyniki z omówieniem liczb.

Za darmo, bez hasła. Mail, gdy PANW złoży raport w SEC.

Źródło: dane kwartalne, które Palo Alto Networks Inc oznacza w raportach 10-Q i 10-K (SEC EDGAR XBRL). To nie jest porada inwestycyjna.

Wszystko o Palo Alto Networks Inc