Invesaro

Spółki Ochrona zdrowia NEO

NASDAQ · Ochrona zdrowia

Neogenomics Inc (NEO)

Przychody Neogenomics Inc za dwanaście miesięcy do 30 czerwca 2026 wyniosły 766,3 mln USD, o 11,2% więcej niż rok wcześniej. Spółka odnotowała stratę netto w wysokości 51,9 mln USD. W roku obrotowym 2025 nakłady inwestycyjne przewyższyły przepływy operacyjne o 21,8 mln USD. Na dzień 30 czerwca 2026 spółka miała 145,5 mln USD gotówki i 374,2 mln USD zadłużenia. Ostatni raport okresowy dla SEC to raport kwartalny (10-Q) złożony 28 lipca 2026.

Za darmo, bez hasła. Mail, gdy NEO złoży raport w SEC.

Kurs
16,14 USD
-1,28% w ciągu dnia · 12 października 2026
Zakres 52 tygodni: 7,07 USD do 20,15 USD
Kapitalizacja
2,1 mld USD
Przychody (12 mies.)
766,3 mln USD
+11,2% r/r
Marża netto
-6,8%

Najważniejsze fakty: Neogenomics Inc

Ile jest warta
Wartość rynkowa (kapitalizacja) spółki Neogenomics Inc przy ostatnim kursie to 2,1 mld USD, a kapitał własny w bilansie na 30 czerwca 2026 wynosił 785,7 mln USD. Pytając, ile jest warta spółka, ma się zwykle na myśli jedną z tych liczb: ile rynek płaci za wszystkie akcje albo aktywa minus zobowiązania.
Przychody i zysk
W roku obrotowym 2025 przychody wyniosły 727,3 mln USD (+10,1% rok do roku), a strata netto 108 mln USD. W 12 miesiącach do 30 czerwca 2026: przychody 766,3 mln USD, strata netto 51,9 mln USD.
Przepływy pieniężne
W roku obrotowym 2025 działalność operacyjna przyniosła 5,2 mln USD gotówki; po 27 mln USD nakładów inwestycyjnych wolne przepływy pieniężne wyniosły -21,8 mln USD.
Ostatni raport
Ostatni raport okresowy (raport kwartalny, 10-Q) trafił do SEC 28 lipca 2026 i obejmuje okres do 30 czerwca 2026. Otwórz w SEC EDGAR
Kolejne wyniki
Kolejny raport spółki Neogenomics Inc jest spodziewany około 11 stycznia 2027. To szacunek z rytmu jej raportów, a nie data ogłoszona przez spółkę.

Czym zajmuje się Neogenomics Inc

NeoGenomics prowadzi laboratoria diagnostyczne specjalizujące się w badaniach genetyki nowotworów i patologii molekularnej. Dostarcza testy diagnostyczne, prognostyczne i terapeutyczne sieciom szpitali, onkologom, zespołom patomorfologów oraz badaczom z branży farmaceutycznej pracującym nad terapiami przeciwnowotworowymi. Akcje spółki są notowane na NASDAQ pod symbolem NEO.

Przychody i zysk rok po roku

Przychody
FY18: 276,7 mln USD 276,7 mln USD FY18FY19: 408,8 mln USD 408,8 mln USD FY19FY20: 444,4 mln USD 444,4 mln USD FY20FY21: 484,3 mln USD 484,3 mln USD FY21FY22: 509,7 mln USD 509,7 mln USD FY22FY23: 591,6 mln USD 591,6 mln USD FY23FY24: 660,6 mln USD 660,6 mln USD FY24FY25: 727,3 mln USD 727,3 mln USD FY25
Zysk netto
FY18: 2,6 mln USD 2,6 mln USD FY18FY19: 8 mln USD 8 mln USD FY19FY20: 4,2 mln USD 4,2 mln USD FY20FY21: -8,3 mln USD -8,3 mln USD FY21FY22: -144,3 mln USD -144,3 mln USD FY22FY23: -88 mln USD -88 mln USD FY23FY24: -78,7 mln USD -78,7 mln USD FY24FY25: -108 mln USD -108 mln USD FY25

Lata obrotowe według raportów rocznych. Kwoty w USD.

Najważniejsze liczby

Rok obrotowyPrzychodyZysk operacyjnyZysk nettoEPS rozwodnionyWolne przepływy
2025727,3 mln USD-115,9 mln USD-108 mln USDb.d.-21,8 mln USD
2024660,6 mln USD-92,1 mln USD-78,7 mln USDb.d.-34 mln USD
2023591,6 mln USD-107,7 mln USD-88 mln USDb.d.-30,7 mln USD
2022509,7 mln USD-157,6 mln USD-144,3 mln USDb.d.-96,9 mln USD
2021484,3 mln USD-118,8 mln USD-8,3 mln USDb.d.-90,9 mln USD
2020444,4 mln USD-14 mln USD4,2 mln USDb.d.-27,6 mln USD

Wyniki: każdy kwartał i termin kolejnego raportu

Pełne sprawozdania finansowe: rachunek wyników, bilans i przepływy

Następny raport spodziewany około 11 stycznia 2027.

Szacunek z rytmu raportów spółki: 52 tygodnie po jej raporcie z 12 stycznia 2026. To nie jest data ogłoszona przez spółkę. Zobacz kalendarz raportów · Wyniki kwartał po kwartale

Miejsce NEO w sektorze Ochrona zdrowia

Przychody727,3 mln USD
178. miejsce z 751 w sektorze Ochrona zdrowia · Górne 24%
Wzrost przychodów+10,1%
284. miejsce z 532 w sektorze Ochrona zdrowia · Dolne 47%
Marża netto-14,9%
305. miejsce z 544 w sektorze Ochrona zdrowia · Dolne 44%
Marża wolnych przepływów-3,0%
261. miejsce z 490 w sektorze Ochrona zdrowia · Dolne 47%

Ostatni rok obrotowy każdej spółki z sektora, która podaje daną liczbę. Przychody porównujemy wśród spółek raportujących w dolarach, wzrost i marże wśród spółek z co najmniej 10 milionami przychodów. Ochrona zdrowia

Najnowsze raporty dla SEC

Co Neogenomics Inc złożyła ostatnio, od najnowszych. Każdy link prowadzi do oryginalnego dokumentu w SEC EDGAR.

  1. 5 października 2026
    Wyniki finansowe8-KNeoGenomics ogłosiło planowaną sukcesję na stanowisku dyrektora generalnego oraz wstępne przychody za trzeci kwartał na poziomie około $209 million.
  2. 25 sierpnia 2026
  3. 14 sierpnia 2026
  4. 11 sierpnia 2026
  5. 30 lipca 2026
  6. 30 lipca 2026
  7. 28 lipca 2026
    Raport kwartalny 10-Q · okres do 30 czerwca 2026Przychody wzrosły o 11% rok do roku, do 201,7 mln USD; zysk netto 2,2 mln USD wobec straty 45,1 mln USD.
  8. 28 lipca 2026
  9. 22 lipca 2026
  10. 20 lipca 2026

Ostatnie zgłoszenia transakcji insiderów (formularze 3, 4 i 144): 10, najnowsze 5 października 2026. Transakcje insiderów w SEC

Transakcje insiderów

Co osoby kierujące Neogenomics Inc robiły z jej akcjami, według formularzy Form 4, które muszą złożyć w SEC w ciągu dwóch dni roboczych.

W ostatnich 90 dniach insiderzy sprzedali akcje za 321,4 tys. USD i niczego nie kupili na rynku.

Kupione (na rynku)
0 USD
ostatnie 90 dni
Sprzedane
321,4 tys. USD
ostatnie 90 dni
Per saldo sprzedane
20 000
321,4 tys. USD
DataInsiderCoAkcjeCenaWartośćRaport
1 października 2026 Stone WarrenPres & Chief Operating Officer Wykonał opcje 17 562 - - Form 4
1 października 2026 Stone WarrenPres & Chief Operating Officer Akcje zatrzymane na podatek 6911 - - Form 4
1 września 2026 Olivo Alicia CEVP, GC & Business Development Akcje zatrzymane na podatek 2692 - - Form 4
21 sierpnia 2026 Stone WarrenPres & Chief Operating Officer Wykonał opcje 28 106 - - Form 4
21 sierpnia 2026 Stone WarrenPres & Chief Operating Officer Akcje zatrzymane na podatek 11 060 - - Form 4
4 sierpnia 2026 Aunan Greg DChief Accounting Officer Sprzedał 20 000 16,07 USD 321,4 tys. USD Form 4
15 czerwca 2026 Tetrault Lynn A.Członek rady dyrektorów Sprzedałzaplanowane (10b5-1) 5307 11,10 USD 58,9 tys. USD Form 4
9 czerwca 2026 Tetrault Lynn A.Członek rady dyrektorów Sprzedałzaplanowane (10b5-1) 5307 11,29 USD 59,9 tys. USD Form 4

Wszystkie raporty insiderów w SEC.gov · Gdzie insiderzy kupują akcje na całym rynku

Kto jest właścicielem NEO

Trzy widoki z trzech rodzajów dokumentów SEC, każdy z własną datą. Nakładają się i nie są sumowane.

Akcjonariusze powyżej 5%

Kto ma ponad 5% akcji danej klasy, musi to zgłosić w Schedule 13D (gdy może chcieć wpływać na spółkę) lub 13G (inwestor pasywny). Pokazujemy najnowsze zgłoszenie każdego akcjonariusza: 13G z ostatnich 2 lat, 13D z ostatnich 3.

PosiadaczUdział w klasieAkcjeZłożono
Mathew P. Arens13G, pasywny z 1 powiązanymi podmiotami 8,37% 10 759 586 14 sierpnia 2026
First Trust Portfolios L.P.13G, pasywny z 2 powiązanymi podmiotami 7,77% 10 113 261 30 lipca 2026
Greenhouse Funds LLLP13G, pasywny z 2 powiązanymi podmiotami 7,1% 9 215 903 15 maja 2026
Vanguard Portfolio Management13G, pasywny 5,91% 7 677 794 29 kwietnia 2026
Vanguard Capital Management13G, pasywny 5,09% 6 610 272 30 kwietnia 2026

Najnowsze zgłoszenia poniżej 5%: Millennium Management LLC 1,7% (13 maja 2026); The Vanguard Group 0% (27 marca 2026); T. Rowe Price Investment Management, Inc. 2,6% (14 maja 2025); Janus Henderson Group PLC 4,8% (14 lutego 2025).

Najwięksi inwestorzy instytucjonalni

Pozycje zgłoszone przez zarządzających w formularzu 13F za kwartał zakończony 30 czerwca 2026, od największej, ze zmianą względem kwartału zakończonego 31 marca 2026. Formularz 13F składa się do 45 dni po końcu kwartału. Pozycję zgłosiło 266 zarządzających.

PosiadaczAkcjeWartośćZmiana kw/kw
BlackRock, Inc.20 868 362304,5 mln USD+910 860
First Light Asset Management, LLC12 279 523179,2 mln USD+2 549 545
First Trust Advisors LP10 113 261147,6 mln USD+3 950 890
Greenhouse Funds LLLP8 574 210125,1 mln USD-525 893
Vanguard Portfolio Management LLC8 061 362117,6 mln USD+439 175
Vanguard Capital Management LLC5 763 01784,1 mln USD+107 194
State Street Corp5 363 78478,3 mln USD+243 946
Nomura Asset Management International Inc.5 037 78773,5 mln USD+1 585 200
Braidwell LP4 918 20271,8 mln USD-699 200
Schroder Investment Management Group4 342 88361,9 mln USD+774 305
Geode Capital Management, LLC3 428 12350 mln USD+197 051
Millennium Management LLC3 079 54244,9 mln USD+856 785
Loomis Sayles & Co L P2 537 71737 mln USD+592 329
Driehaus Capital Management LLC2 508 84536,6 mln USD+787 095
Bank of America Corp2 436 32935,5 mln USD-617 869
Dimensional Fund Advisors LP2 399 41135 mln USD-274 924
Arrowstreet Capital, Limited Partnership2 391 78434,9 mln USDnowa
American Capital Management Inc2 237 70732,6 mln USD-13 171
D. E. Shaw & Co., Inc.2 194 75832 mln USD-1 969 425
Samlyn Capital, LLC2 131 33731,1 mln USD-426 012

Insiderzy

Zgłoszone pakiety insiderów, którzy złożyli formularz Form 4 w ostatnich 12 miesiącach: akcje, które każdy z nich miał po ostatniej zgłoszonej transakcji. To nie jest łączny stan posiadania wszystkich insiderów.

13 insiderów zgłosiło łącznie 1 036 737 akcji, około 16,7 mln USD po ostatniej cenie.

PosiadaczAkcjeStan na
Sherman Jeffrey ScottChief Financial Officer 220 009 23 lutego 2026
Stone WarrenPres & Chief Operating Officer 191 729 1 października 2026
Zook Anthony P.Chief Executive Officer, Członek rady dyrektorów 133 111 1 kwietnia 2026
Olivo Alicia CEVP, GC & Business Development 90 875 1 września 2026
Tetrault Lynn A.Członek rady dyrektorów 86 115 15 czerwca 2026
Kanovsky Stephen MCzłonek rady dyrektorów 75 421 1 czerwca 2026
Kelly Michael AaronCzłonek rady dyrektorów 67 086 1 czerwca 2026
Perez David BrianCzłonek rady dyrektorów 56 967 1 czerwca 2026
Gunn NeilCzłonek rady dyrektorów 51 177 1 czerwca 2026
Williams FeliciaCzłonek rady dyrektorów 30 237 1 czerwca 2026

Zgłoszenia Schedule 13D/13G w SEC.gov

Wszystkie raporty w SEC EDGAR

Pytania o NEO

Czym zajmuje się Neogenomics Inc?

NeoGenomics prowadzi laboratoria diagnostyczne specjalizujące się w badaniach genetyki nowotworów i patologii molekularnej. Dostarcza testy diagnostyczne, prognostyczne i terapeutyczne sieciom szpitali, onkologom, zespołom patomorfologów oraz badaczom z branży farmaceutycznej pracującym nad terapiami przeciwnowotworowymi. Akcje spółki są notowane na NASDAQ pod symbolem NEO.

Ile jest warta Neogenomics Inc?

Wartość rynkowa (kapitalizacja) spółki Neogenomics Inc przy ostatnim kursie to 2,1 mld USD, a kapitał własny w bilansie na 30 czerwca 2026 wynosił 785,7 mln USD. Pytając, ile jest warta spółka, ma się zwykle na myśli jedną z tych liczb: ile rynek płaci za wszystkie akcje albo aktywa minus zobowiązania.

Czy Neogenomics Inc jest rentowna?

Nie. W ciągu dwunastu miesięcy do 30 czerwca 2026 spółka odnotowała 51,9 mln USD straty netto przy przychodach 766,3 mln USD.

Ile przychodów ma Neogenomics Inc?

W ciągu dwunastu miesięcy do 30 czerwca 2026 przychody Neogenomics Inc wyniosły 766,3 mln USD. To o 11,2% więcej niż rok wcześniej.

Kiedy Neogenomics Inc opublikowała ostatni raport?

Ostatni raport okresowy to raport kwartalny (10-Q) złożony 28 lipca 2026. Obejmuje okres do 30 czerwca 2026. Najnowszy dokument dowolnego rodzaju to wyniki finansowe z 5 października 2026.

Kiedy Neogenomics Inc opublikuje kolejne wyniki?

Kolejny raport spółki Neogenomics Inc jest spodziewany około 11 stycznia 2027. To szacunek z rytmu jej raportów, a nie data ogłoszona przez spółkę.

Tezy, w których pojawia się NEO

Podobne spółki

Porównaj NEO z

Porównaj NEO z dowolną spółką

Obserwuj NEO

Dostaniesz maila, gdy Neogenomics Inc złoży coś w SEC: wyniki, zmiany we władzach, istotne umowy i raporty roczne.

Za darmo, bez hasła. Mail, gdy NEO złoży raport w SEC.

Skąd są te liczby

Dane finansowe to wartości, które Neogenomics Inc oznaczyła w swoich raportach dla SEC (XBRL), brane z najnowszego raportu dla każdego okresu, więc korekty zastępują starsze liczby. Przychody, zysk i przepływy dotyczą pełnych lat obrotowych, chyba że oznaczono je jako ostatnie dwanaście miesięcy, czyli sumę czterech ostatnich kwartałów. Gdy spółka raportuje tylko cały rok, czwarty kwartał to rok minus trzy pierwsze kwartały.

Kursy to dane rynkowe na koniec dnia, z opóźnieniem, w walucie notowania. Kapitalizacja zmienia się razem z kursem. Wskaźnik C/Z pokazujemy tylko przy dodatnim zysku na akcję. Nic tutaj nie jest poradą inwestycyjną.