NCR Atleos Corp (NATL)
Przychody NCR Atleos Corp za dwanaście miesięcy do 30 czerwca 2026 wyniosły 4,4 mld USD, o 3,7% więcej niż rok wcześniej. Zysk netto wyniósł 196 mln USD, co daje marżę netto 4,4%. Przepływy operacyjne pomniejszone o nakłady inwestycyjne dały 239 mln USD wolnych przepływów pieniężnych w roku obrotowym 2025. Na dzień 30 czerwca 2026 spółka miała 429 mln USD gotówki i 2,7 mld USD zadłużenia. Ostatni raport okresowy dla SEC to raport kwartalny (10-Q) złożony 5 sierpnia 2026.
Najważniejsze fakty: NCR Atleos Corp
- Ile jest warta
- Wartość rynkowa (kapitalizacja) spółki NCR Atleos Corp przy ostatnim kursie to 3,4 mld USD, a kapitał własny w bilansie na 30 czerwca 2026 wynosił 464 mln USD. Pytając, ile jest warta spółka, ma się zwykle na myśli jedną z tych liczb: ile rynek płaci za wszystkie akcje albo aktywa minus zobowiązania.
- Przychody i zysk
- W roku obrotowym 2025 przychody wyniosły 4,4 mld USD (+1,1% rok do roku), a zysk netto 162 mln USD. W 12 miesiącach do 30 czerwca 2026: przychody 4,4 mld USD, zysk netto 196 mln USD.
- Przepływy pieniężne
- W roku obrotowym 2025 działalność operacyjna przyniosła 356 mln USD gotówki; po 117 mln USD nakładów inwestycyjnych wolne przepływy pieniężne wyniosły 239 mln USD.
- Ostatni raport
- Ostatni raport okresowy (raport kwartalny, 10-Q) trafił do SEC 5 sierpnia 2026 i obejmuje okres do 30 czerwca 2026. Otwórz w SEC EDGAR
- Kolejne wyniki
- Kolejny raport spółki NCR Atleos Corp jest spodziewany około 4 listopada 2026. To szacunek z rytmu jej raportów, a nie data ogłoszona przez spółkę.
Czym zajmuje się NCR Atleos Corp
NCR Atleos Corp jest zarejestrowana w SEC w branży o kodzie SIC 3578 (Calculating & Accounting Machines (No Electronic Computers)). Akcje spółki są notowane na NYSE pod symbolem NATL.
Przychody i zysk rok po roku
Najważniejsze liczby
| Rok obrotowy | Przychody | Zysk netto | EPS rozwodniony | Wolne przepływy |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4,4 mld USD | 162 mln USD | 2,14 USD | 239 mln USD |
| 2024 | 4,3 mld USD | 80 mln USD | 1,08 USD | 257 mln USD |
| 2023 | 4,2 mld USD | -150 mln USD | -2,12 USD | 247 mln USD |
| 2023 | 4,1 mld USD | 99 mln USD | 1,40 USD | 216 mln USD |
| 2021 | 3,5 mld USD | 186 mln USD | 2,41 USD | 369 mln USD |
Wyniki: każdy kwartał i termin kolejnego raportu
Pełne sprawozdania finansowe: rachunek wyników, bilans i przepływy
Miejsce NATL w sektorze Pozostałe
Najnowsze raporty dla SEC
Co NCR Atleos Corp złożyła ostatnio, od najnowszych. Każdy link prowadzi do oryginalnego dokumentu w SEC EDGAR.
- 12 sierpnia 2026Pakiet pasywnego inwestora (5% lub więcej) SCHEDULE 13G
- 5 sierpnia 2026Raport kwartalny 10-Q · okres do 30 czerwca 2026Przychody bez zmian rok do roku: 1,1 mld USD; rozwodniony zysk na akcję 0,86 USD wobec 0,52 USD.
- 5 sierpnia 2026Wyniki finansowe 8-K
- 30 czerwca 2026
- 18 czerwca 2026Dokument 425 425
- 18 czerwca 2026Inne zdarzenie 8-K
- 27 maja 2026
- 21 maja 2026
- 7 maja 2026Raport kwartalny 10-Q · okres do 31 marca 2026Przychody wzrosły o 6,5% rok do roku, do 1 mld USD; rozwodniony zysk na akcję 0,29 USD wobec 0,19 USD.
- 6 maja 2026Wyniki finansowe 8-K
Ile jest warta NATL? Wycena DCF z raportowanych przepływów
Transakcje insiderów
Co osoby kierujące NCR Atleos Corp robiły z jej akcjami, według formularzy Form 4, które muszą złożyć w SEC w ciągu dwóch dni roboczych.
W ostatnich 90 dniach żaden insider nie kupił ani nie sprzedał akcji na rynku. Zgłoszone zmiany (2) to wynagrodzenie w akcjach, wykonanie opcji, akcje zatrzymane na podatek lub darowizny.
| Data | Insider | Co | Akcje | Wartość |
|---|---|---|---|---|
| 1 października 2026 | Nunez Ricardo JEVP, General Counsel & Sectry | Wykonał opcje | 66 103 | 3 mln USD |
| 1 października 2026 | Nunez Ricardo JEVP, General Counsel & Sectry | Akcje zatrzymane na podatek | 25 154 | 1,1 mln USD |
| 21 maja 2026 | Niederauer Duncan LCzłonek rady dyrektorów | Otrzymał w wynagrodzeniu | 4351 | 195 tys. USD |
| 21 maja 2026 | Natoli Frank ACzłonek rady dyrektorów | Otrzymał w wynagrodzeniu | 4351 | 195 tys. USD |
| 21 maja 2026 | von Gillern Jeffry H.Członek rady dyrektorów | Otrzymał w wynagrodzeniu | 4351 | 195 tys. USD |
| 21 maja 2026 | Almeida OdilonCzłonek rady dyrektorów | Otrzymał w wynagrodzeniu | 4351 | 195 tys. USD |
| 21 maja 2026 | Reece Joseph ECzłonek rady dyrektorów | Otrzymał w wynagrodzeniu | 4351 | 195 tys. USD |
| 21 maja 2026 | Baker Mary EllenCzłonek rady dyrektorów | Otrzymał w wynagrodzeniu | 4351 | 195 tys. USD |
Kto jest właścicielem NATL
Trzy widoki z trzech rodzajów dokumentów SEC, każdy z własną datą. Nakładają się i nie są sumowane.
Akcjonariusze powyżej 5%
| Posiadacz | Udział w klasie | Złożono |
|---|---|---|
| Vanguard Portfolio Management13G, pasywny | 5,83% | 29 kwietnia 2026 |
| Vanguard Capital Management13G, pasywny | 5,27% | 30 kwietnia 2026 |
Najwięksi inwestorzy instytucjonalni
Pozycje zgłoszone przez zarządzających w formularzu 13F za kwartał zakończony 30 czerwca 2026, od największej, ze zmianą względem kwartału zakończonego 31 marca 2026. Formularz 13F składa się do 45 dni po końcu kwartału. Pozycję zgłosiło 361 zarządzających.
| Posiadacz | Akcje | Zmiana kw/kw |
|---|---|---|
| BlackRock, Inc. | 10 823 638 | +242 664 |
| Vanguard Portfolio Management LLC | 4 284 704 | +57 482 |
| Bank of America Corp | 3 967 979 | +2 106 546 |
| Vanguard Capital Management LLC | 3 320 280 | +5159 |
| State Street Corp | 2 952 190 | +125 928 |
| Engine Capital Management, LP | 2 581 525 | 0 |
| Alliancebernstein L.P. | 2 289 210 | +1 170 688 |
| Goldman Sachs Group Inc | 2 094 272 | +869 630 |
| Geode Capital Management, LLC | 2 082 141 | +324 547 |
| Fuller & Thaler Asset Management, Inc. | 2 011 636 | -102 782 |
| Dimensional Fund Advisors LP | 1 735 877 | +99 794 |
| Alta Fox Capital Management, LLC | 1 560 889 | 0 |
| Citigroup Inc | 1 340 611 | +452 848 |
| Millennium Management LLC | 1 143 132 | +648 443 |
| Man Group plc | 1 138 646 | +728 646 |
| AQR Arbitrage LLC | 1 148 113 | +363 877 |
| Charles Schwab Investment Management Inc | 1 121 928 | -112 169 |
| Coliseum Capital Management, LLC | 1 071 128 | -453 597 |
| Soros Fund Management LLC | 1 033 562 | +303 213 |
| Hudson Bay Capital Management LP | 992 914 | nowa |
Insiderzy
13 insiderów zgłosiło łącznie 1 188 862 akcji, około 54,4 mln USD po ostatniej cenie.
| Posiadacz | Akcje |
|---|---|
| Oliver Timothy CharlesPresident & CEO, Członek rady dyrektorów | 542 068 |
| Mackinnon StuartEVP & Chief Operating Officer | 161 848 |
| Wamser R Andrew JrEVP & Chief Financial Officer | 142 777 |
| Nunez Ricardo JEVP, General Counsel & Sectry | 106 175 |
| Reece Joseph ECzłonek rady dyrektorów | 47 953 |
| Hornfeck TraciChief Accounting Officer | 36 714 |
| Burson Andrea RichardsChief Human Resources Officer | 33 117 |
| Baker Mary EllenCzłonek rady dyrektorów | 23 975 |
| Natoli Frank ACzłonek rady dyrektorów | 23 975 |
| Almeida OdilonCzłonek rady dyrektorów | 23 975 |
Pytania o NATL
Czym zajmuje się NCR Atleos Corp?
NCR Atleos Corp to spółka z sektora Pozostałe, notowana na NYSE pod symbolem NATL. Akcje spółki są notowane na NYSE pod symbolem NATL.
Ile jest warta NCR Atleos Corp?
Wartość rynkowa (kapitalizacja) spółki NCR Atleos Corp przy ostatnim kursie to 3,4 mld USD, a kapitał własny w bilansie na 30 czerwca 2026 wynosił 464 mln USD. Pytając, ile jest warta spółka, ma się zwykle na myśli jedną z tych liczb: ile rynek płaci za wszystkie akcje albo aktywa minus zobowiązania.
Czy NCR Atleos Corp jest rentowna?
Tak. W ciągu dwunastu miesięcy do 30 czerwca 2026 spółka wykazała 196 mln USD zysku netto przy przychodach 4,4 mld USD, czyli marżę netto 4,4%.
Ile przychodów ma NCR Atleos Corp?
W ciągu dwunastu miesięcy do 30 czerwca 2026 przychody NCR Atleos Corp wyniosły 4,4 mld USD. To o 3,7% więcej niż rok wcześniej.
Kiedy NCR Atleos Corp opublikowała ostatni raport?
Ostatni raport okresowy to raport kwartalny (10-Q) złożony 5 sierpnia 2026. Obejmuje okres do 30 czerwca 2026. Najnowszy dokument dowolnego rodzaju to transakcja insidera z 2 października 2026.
Kiedy NCR Atleos Corp opublikuje kolejne wyniki?
Kolejny raport spółki NCR Atleos Corp jest spodziewany około 4 listopada 2026. To szacunek z rytmu jej raportów, a nie data ogłoszona przez spółkę.
Tezy, w których pojawia się NATL
Podobne spółki
Porównaj NATL z
Porównaj NATL z dowolną spółką
Obserwuj NATL
Dostaniesz maila, gdy NCR Atleos Corp złoży coś w SEC: wyniki, zmiany we władzach, istotne umowy i raporty roczne.
Skąd są te liczby
Dane finansowe to wartości, które NCR Atleos Corp oznaczyła w swoich raportach dla SEC (XBRL), brane z najnowszego raportu dla każdego okresu, więc korekty zastępują starsze liczby. Przychody, zysk i przepływy dotyczą pełnych lat obrotowych, chyba że oznaczono je jako ostatnie dwanaście miesięcy, czyli sumę czterech ostatnich kwartałów. Gdy spółka raportuje tylko cały rok, czwarty kwartał to rok minus trzy pierwsze kwartały.
Kursy to dane rynkowe na koniec dnia, z opóźnieniem, w walucie notowania. Kapitalizacja zmienia się razem z kursem. Wskaźnik C/Z pokazujemy tylko przy dodatnim zysku na akcję. Nic tutaj nie jest poradą inwestycyjną.