Invesaro

Spółki VLO Wyniki

Wyniki

Valero Energy Corp (VLO): wyniki kwartalne

Wyniki kwartalne Valero Energy Corp z raportów do SEC: przychody, zysk netto i zysk na akcję za każdy z ostatnich 8 kwartałów, najnowszy komunikat o wynikach i kiedy spodziewać się kolejnego.

Za darmo, bez hasła. Mail, gdy VLO złoży raport w SEC.

Termin kolejnych wyników

Kolejny raport Valero Energy Corp jest spodziewany około 22 października 2026. To szacunek z dotychczasowego rytmu raportów (rok po tym samym raporcie sprzed roku), a nie data ogłoszona przez spółkę.

Ostatni kwartał: Q2 FY2026

W Q2 FY2026 (zakończonym 30 czerwca 2026) Valero Energy Corp miała przychody 44,5 mld USD (+48,8% wobec tego samego kwartału rok wcześniej) i zysk netto 3,7 mld USD (+421% wobec tego samego kwartału rok wcześniej).

Rozwodniony zysk na akcję wyniósł 12,62 USD (+453,5% wobec tego samego kwartału rok wcześniej).

Raport złożony w SEC 30 lipca 2026.

Przychody w kwartałach
Q3 24: 32,9 mld USD 32,9 mld USD Q3 24Q4 24: 30,8 mld USD 30,8 mld USD Q4 24Q1 25: 30,3 mld USD 30,3 mld USD Q1 25Q2 25: 29,9 mld USD 29,9 mld USD Q2 25Q3 25: 32,2 mld USD 32,2 mld USD Q3 25Q4 25: 30,4 mld USD 30,4 mld USD Q4 25Q1 26: 32,4 mld USD 32,4 mld USD Q1 26Q2 26: 44,5 mld USD 44,5 mld USD Q2 26
Zysk netto w kwartałach
Q3 24: 364 mln USD 364 mln USD Q3 24Q4 24: 281 mln USD 281 mln USD Q4 24Q1 25: -595 mln USD -595 mln USD Q1 25Q2 25: 714 mln USD 714 mln USD Q2 25Q3 25: 1,1 mld USD 1,1 mld USD Q3 25Q4 25: 1,1 mld USD 1,1 mld USD Q4 25Q1 26: 1,3 mld USD 1,3 mld USD Q1 26Q2 26: 3,7 mld USD 3,7 mld USD Q2 26

Kwartał po kwartale

KwartałKoniecPrzychodyr/rZysk nettoEPS
Q2 FY202630 czerwca 202644,5 mld USD+48,8%3,7 mld USD12,62 USD
Q1 FY202631 marca 202632,4 mld USD+7%1,3 mld USD4,22 USD
Q4 FY202531 grudnia 202530,4 mld USD-1,2%1,1 mld USD-
Q3 FY202530 września 202532,2 mld USD-2,2%1,1 mld USD3,53 USD
Q2 FY202530 czerwca 202529,9 mld USD-714 mln USD2,28 USD
Q1 FY202531 marca 202530,3 mld USD--595 mln USD-1,90 USD
Q4 FY202431 grudnia 202430,8 mld USD-281 mln USD-
Q3 FY202430 września 202432,9 mld USD-364 mln USD1,14 USD

Czwarte kwartały to rok obrotowy minus trzy pierwsze, bo większość spółek nie podaje osobnych liczb za Q4.

Raporty z wynikami

Kiedy Valero Energy Corp poda kolejne wyniki?

Kolejny raport Valero Energy Corp jest spodziewany około 22 października 2026. To szacunek z dotychczasowego rytmu raportów (rok po tym samym raporcie sprzed roku), a nie data ogłoszona przez spółkę.

Jakie były ostatnie wyniki kwartalne Valero Energy Corp?

Za Q2 FY2026, zakończony 30 czerwca 2026, Valero Energy Corp podała przychody 44,5 mld USD i zysk netto 3,7 mld USD (+421% wobec tego samego kwartału rok wcześniej). Liczby pochodzą z raportu do SEC.

Czy przychody Valero Energy Corp rosną?

Przychody w Q2 FY2026 wyniosły 44,5 mld USD, czyli więcej o 48,8% wobec 29,9 mld USD w tym samym kwartale rok wcześniej.

Dostań maila, gdy VLO poda wyniki

Obserwuj VLO, a w dniu złożenia raportu wyślemy Ci jego wyniki z omówieniem liczb.

Za darmo, bez hasła. Mail, gdy VLO złoży raport w SEC.

Źródło: dane kwartalne, które Valero Energy Corp oznacza w raportach 10-Q i 10-K (SEC EDGAR XBRL). To nie jest porada inwestycyjna.

Wszystko o Valero Energy Corp