Invesaro

Spółki ULS Wyniki

Wyniki

UL Solutions Inc. (ULS): wyniki kwartalne

Wyniki kwartalne UL Solutions Inc. z raportów do SEC: przychody, zysk netto i zysk na akcję za każdy z ostatnich 8 kwartałów, najnowszy komunikat o wynikach i kiedy spodziewać się kolejnego.

Za darmo, bez hasła. Mail, gdy ULS złoży raport w SEC.

Termin kolejnych wyników

Kolejny raport UL Solutions Inc. jest spodziewany około 3 listopada 2026. To szacunek z dotychczasowego rytmu raportów (rok po tym samym raporcie sprzed roku), a nie data ogłoszona przez spółkę.

Ostatni kwartał: Q2 FY2026

W Q2 FY2026 (zakończonym 30 czerwca 2026) UL Solutions Inc. miała przychody 816 mln USD (+5,2% wobec tego samego kwartału rok wcześniej) i zysk netto 246 mln USD (+170,3% wobec tego samego kwartału rok wcześniej).

Rozwodniony zysk na akcję wyniósł 1,21 USD (+168,9% wobec tego samego kwartału rok wcześniej).

Raport złożony w SEC 4 sierpnia 2026.

Przychody w kwartałach
Q3 24: 731 mln USD 731 mln USD Q3 24Q4 24: 739 mln USD 739 mln USD Q4 24Q1 25: 705 mln USD 705 mln USD Q1 25Q2 25: 776 mln USD 776 mln USD Q2 25Q3 25: 783 mln USD 783 mln USD Q3 25Q4 25: 789 mln USD 789 mln USD Q4 25Q1 26: 758 mln USD 758 mln USD Q1 26Q2 26: 816 mln USD 816 mln USD Q2 26
Zysk netto w kwartałach
Q3 24: 88 mln USD 88 mln USD Q3 24Q4 24: 81 mln USD 81 mln USD Q4 24Q1 25: 67 mln USD 67 mln USD Q1 25Q2 25: 91 mln USD 91 mln USD Q2 25Q3 25: 100 mln USD 100 mln USD Q3 25Q4 25: 67 mln USD 67 mln USD Q4 25Q1 26: 92 mln USD 92 mln USD Q1 26Q2 26: 246 mln USD 246 mln USD Q2 26

Kwartał po kwartale

KwartałKoniecPrzychodyr/rZysk nettoEPS
Q2 FY202630 czerwca 2026816 mln USD+5,2%246 mln USD1,21 USD
Q1 FY202631 marca 2026758 mln USD+7,5%92 mln USD0,45 USD
Q4 FY202531 grudnia 2025789 mln USD+6,8%67 mln USD-
Q3 FY202530 września 2025783 mln USD+7,1%100 mln USD0,49 USD
Q2 FY202530 czerwca 2025776 mln USD-91 mln USD0,45 USD
Q1 FY202531 marca 2025705 mln USD-67 mln USD0,33 USD
Q4 FY202431 grudnia 2024739 mln USD-81 mln USD-
Q3 FY202430 września 2024731 mln USD-88 mln USD0,44 USD

Czwarte kwartały to rok obrotowy minus trzy pierwsze, bo większość spółek nie podaje osobnych liczb za Q4.

Raporty z wynikami

Kiedy UL Solutions Inc. poda kolejne wyniki?

Kolejny raport UL Solutions Inc. jest spodziewany około 3 listopada 2026. To szacunek z dotychczasowego rytmu raportów (rok po tym samym raporcie sprzed roku), a nie data ogłoszona przez spółkę.

Jakie były ostatnie wyniki kwartalne UL Solutions Inc.?

Za Q2 FY2026, zakończony 30 czerwca 2026, UL Solutions Inc. podała przychody 816 mln USD i zysk netto 246 mln USD (+170,3% wobec tego samego kwartału rok wcześniej). Liczby pochodzą z raportu do SEC.

Czy przychody UL Solutions Inc. rosną?

Przychody w Q2 FY2026 wyniosły 816 mln USD, czyli więcej o 5,2% wobec 776 mln USD w tym samym kwartale rok wcześniej.

Dostań maila, gdy ULS poda wyniki

Obserwuj ULS, a w dniu złożenia raportu wyślemy Ci jego wyniki z omówieniem liczb.

Za darmo, bez hasła. Mail, gdy ULS złoży raport w SEC.

Źródło: dane kwartalne, które UL Solutions Inc. oznacza w raportach 10-Q i 10-K (SEC EDGAR XBRL). To nie jest porada inwestycyjna.

Wszystko o UL Solutions Inc.