Invesaro

Spółki Porównanie

Formula Systems (1985) vs RideNow: przychody, zysk, marże i wzrost w porównaniu

Formula Systems (1985) miała 2,8 mld USD przychodów w roku obrotowym 2024, RideNow 1,1 mld USD w roku 2025. Przychody zmieniły się o +5,2% w Formula Systems (1985) i o -10,5% w RideNow rok do roku, więc szybciej rosła Formula Systems (1985). Formula Systems (1985) zatrzymała 2,9% przychodów jako zysk netto, RideNow -4,8%. Wolne przepływy pieniężne wyniosły 308 mln USD w Formula Systems (1985) i 10,3 mln USD w RideNow.

Obok siebie, ostatni rok obrotowy

FORTYRDNW
Koniec roku obrotowegoFY2024 (31 grudnia 2024)FY2025 (31 grudnia 2025)
Przychody2,8 mld USD1,1 mld USD
Wzrost przychodów+5,2%-10,5%
Zysk netto79,7 mln USD-52,4 mln USD
Marża netto2,9%-4,8%
Wolne przepływy pieniężne308 mln USD10,3 mln USD
Marża wolnych przepływów11,2%1,0%
Zysk na akcję (rozwodniony)5,09 USD-1,38 USD
Gotówka507,8 mln USD29,5 mln USD
Długb.d.207,6 mln USD
Cena do zysku (C/Z)b.d.b.d.
Wartość rynkowa1,8 mld USD192,7 mln USD
Stopa dywidendyb.d.b.d.
Miejsce w sektorze wg przychodów134. z 751 · Technologia210. z 751 · Technologia

Na przestrzeni lat

Przychody
FORTY FY2017: 1,4 mld USDFORTY FY2018: 1,5 mld USDFORTY FY2019: 1,7 mld USDFORTY FY2020: 1,9 mld USDFORTY FY2021: 2,4 mld USDFORTY FY2022: 2,6 mld USDFORTY FY2023: 2,6 mld USDFORTY FY2024: 2,8 mld USDRDNW FY2018: 156,4 mln USDRDNW FY2019: 840,6 mln USDRDNW FY2020: 416,4 mln USDRDNW FY2021: 924,2 mln USDRDNW FY2022: 1,8 mld USDRDNW FY2023: 1,4 mld USDRDNW FY2024: 1,2 mld USDRDNW FY2025: 1,1 mld USDFY17FY18FY19FY20FY21FY22FY23FY24FY25
FORTY 2,8 mld USDRDNW 1,1 mld USD
Zysk netto
FORTY FY2017: 10,4 mln USDFORTY FY2018: 77,4 mln USDFORTY FY2019: 94,4 mln USDFORTY FY2020: 114 mln USDFORTY FY2021: 141,9 mln USDFORTY FY2022: 81,4 mln USDFORTY FY2023: 64 mln USDFORTY FY2024: 79,7 mln USDRDNW FY2018: -25,2 mln USDRDNW FY2019: -45,2 mln USDRDNW FY2020: -25 mln USDRDNW FY2021: -9,7 mln USDRDNW FY2022: -261,5 mln USDRDNW FY2023: -215,5 mln USDRDNW FY2024: -78,6 mln USDRDNW FY2025: -52,4 mln USDFY17FY18FY19FY20FY21FY22FY23FY24FY25
FORTY 79,7 mln USDRDNW -52,4 mln USD
Marża netto
FORTY FY2017: 0,8%FORTY FY2018: 5,2%FORTY FY2019: 5,6%FORTY FY2020: 5,9%FORTY FY2021: 5,9%FORTY FY2022: 3,2%FORTY FY2023: 2,4%FORTY FY2024: 2,9%RDNW FY2018: -16,1%RDNW FY2019: -5,4%RDNW FY2020: -6,0%RDNW FY2021: -1,1%RDNW FY2022: -14,6%RDNW FY2023: -15,8%RDNW FY2024: -6,5%RDNW FY2025: -4,8%FY17FY18FY19FY20FY21FY22FY23FY24FY25
FORTY 2,9%RDNW -4,8%
Wzrost przychodów
FORTY FY2018: +10,2%FORTY FY2019: +13,9%FORTY FY2020: +13,7%FORTY FY2021: +24,3%FORTY FY2022: +7,0%FORTY FY2023: +1,9%FORTY FY2024: +5,2%RDNW FY2019: +437,5%RDNW FY2020: -50,5%RDNW FY2021: +121,9%RDNW FY2022: +94,1%RDNW FY2023: -23,8%RDNW FY2024: -11,5%RDNW FY2025: -10,5%FY18FY19FY20FY21FY22FY23FY24FY25
FORTY +5,2%RDNW -10,5%
Wolne przepływy pieniężne
FORTY FY2017: 71,5 mln USDFORTY FY2018: 71 mln USDFORTY FY2019: 173,7 mln USDFORTY FY2020: 271,5 mln USDFORTY FY2021: 191,7 mln USDFORTY FY2022: 217,1 mln USDFORTY FY2023: 278,3 mln USDFORTY FY2024: 308 mln USDRDNW FY2018: -23,5 mln USDRDNW FY2019: -39,9 mln USDRDNW FY2020: 17 mln USDRDNW FY2021: -37,8 mln USDRDNW FY2022: -24,5 mln USDRDNW FY2023: -52,6 mln USDRDNW FY2024: 97,4 mln USDRDNW FY2025: 10,3 mln USDFY17FY18FY19FY20FY21FY22FY23FY24FY25
FORTY 308 mln USDRDNW 10,3 mln USD

Lata obrotowe tak, jak raportuje je każda ze spółek; mogą kończyć się w różnych miesiącach.

Pytania o Formula Systems (1985) i RideNow

Która spółka ma większe przychody, Formula Systems (1985) czy RideNow?

Większe przychody ma Formula Systems (1985): 2,8 mld USD w roku obrotowym 2024, wobec 1,1 mld USD w RideNow w roku 2025.

Która zatrzymuje więcej przychodów jako zysk, Formula Systems (1985) czy RideNow?

Marża netto Formula Systems (1985) wyniosła 2,9% w roku obrotowym 2024; RideNow miała -4,8% w roku 2025.

Która szybciej zwiększa przychody, Formula Systems (1985) czy RideNow?

W ostatnich latach obrotowych przychody zmieniły się o +5,2% w Formula Systems (1985) i o -10,5% w RideNow.

Skąd pochodzą te liczby?

Z raportów rocznych, które każda ze spółek składa w SEC (10-K, a w przypadku spółek zagranicznych 20-F i 40-F), odczytanych z danych XBRL. Marże i wzrost to prosta arytmetyka na tych liczbach. Nic tutaj nie jest rekomendacją.

Więcej porównań

Porównaj więcej spółek